20 Eylül 2017 Çarşamba

2013-2014 Eğitim Öğretim Yılı Dikey Geçiş Sınavını Kazanan Öğrencilerimizin Listesi

11 Eylül 2014 Perşembe 10:45 tarihinde eklendi | 2934 defa okundu

 

Adı Soyadı Prog. Adı
KÜBRA KARAKAYA UFUK ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme
BETÜL YILMAZ ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ (SAMSUN)/Mühendislik Fakültesi/Gıda Mühendisliği (İÖ)
HASAN HÜSEYİN ŞİMŞEK ANKARA ÜNİVERSİTESİ/Veteriner Fakültesi
FATMA KOZAN ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ (ADANA)/Ziraat Fakültesi/Gıda Mühendisliği
ÜMİT USUL YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ (KKTC-LEFKOŞA)/Veteriner Fakültesi (%50 Burslu)
AYGÜLER ÇEŞMECİ ANKARA ÜNİVERSİTESİ/Mühendislik Fakültesi/Gıda Mühendisliği
BİRCAN MANAY FIRAT ÜNİVERSİTESİ (ELAZIĞ)/Veteriner Fakültesi
KEZBAN ECER SELÇUK ÜNİVERSİTESİ (KONYA)/Veteriner Fakültesi
EZGİ UÇAMAZ GÜMÜŞHANE ÜNİVERSİTESİ/Gümüşhane Sağlık Yüksekokulu/Beslenme ve Diyetetik
CEYLAN UCALIR MALTEPE ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/İletişim Fakültesi/Halkla İlişkiler ve Tanıtım
MUSTAFA KARPUZCU CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ (MANİSA)/Mühendislik Fakültesi/Gıda Mühendisliği
OKTAY ERTEKİN TEZCAN BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ/Fen-Edebiyat Fakültesi/Kimya
BETÜL KAÇMAZ ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ (BOLU)/Mühendislik-Mimarlık Fakültesi/Gıda Mühendisliği
BURAK ERİŞKİN LEFKE AVRUPA ÜNİVERSİTESİ (KKTC-LEFKE)/Sağlık Bilimleri Fakültesi/Beslenme ve Diyetetik
ELİF ZENGİN ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ (AYDIN)/Ziraat Fakültesi/Bitki Koruma
SERDAR ÇAMLIBEL GİRNE AMERİKAN ÜNİVERSİTESİ (KKTC-GİRNE)/Uygulamalı Sosyal Bilimler Yüksekokulu/Bankacılık ve Finansman
SERDAR ARISU İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ/Mimarlık ve Tasarım Fakültesi/Mimarlık
GÜLİZAR GÜMÜŞ AVRASYA ÜNİVERSİTESİ (TRABZON)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme
HÜLYA MARAŞ MERSİN ÜNİVERSİTESİ/Mühendislik Fakültesi/Gıda Mühendisliği
MUSTAFA KÖR AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ (AFYONKARAHİSAR)/Veteriner Fakültesi
HACI RAMAZAN SALAN YÜZÜNCÜ YIL ÜNİVERSİTESİ (VAN)/Veteriner Fakültesi
SERKAN DENİZ BEYKENT ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/İletişim Fakültesi/Halkla İlişkiler ve Reklamcılık
PINAR YAĞDIRAN ERCİYES ÜNİVERSİTESİ (KAYSERİ)/Mühendislik Fakültesi/Gıda Mühendisliği
MEHMET ÇAP İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ/Mühendislik Fakültesi/İnşaat Mühendisliği (İngilizce)
MÜMİN DEMİRCİ YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ (KKTC-LEFKOŞA)/Mühendislik Fakültesi/Gıda Mühendisliği (%50 Burslu)
OĞUZ EMRE ÖZLÜLERDEN MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ (BURDUR)/Veteriner Fakültesi
ALİ CİHAN BOZKIR ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ (AYDIN)/Veteriner Fakültesi
SACİT GEDİKOĞLU ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ (AYDIN)/Veteriner Fakültesi
ALİ ANIL KASAKOLU KAFKAS ÜNİVERSİTESİ (KARS)/Veteriner Fakültesi
LEVENT AKIN TURAN YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ (KKTC-LEFKOŞA)/Veteriner Fakültesi (%50 Burslu)
RAMAZAN SALMAN GİRNE AMERİKAN ÜNİVERSİTESİ (KKTC-GİRNE)/Uygulamalı Sosyal Bilimler Yüksekokulu/Yönetim Bilişim Sistemleri (Tam Burslu)
EMRE GENÇ YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ (KKTC-LEFKOŞA)/Veteriner Fakültesi (%50 Burslu)
AHMET MUTLU NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ (TEKİRDAĞ)/Ziraat Fakültesi/Gıda Mühendisliği
CANAN GÖKOĞLU İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ/Sağlık Bilimleri Fakültesi/Beslenme ve Diyetetik (%25 Burslu)
KAAN MECİT YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ (KKTC-LEFKOŞA)/Mühendislik Fakültesi/Gıda Mühendisliği (%50 Burslu)
FATMA CEREN ASLAN SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ (ISPARTA)/Mühendislik Fakültesi/Gıda Mühendisliği
PERİHAN UYGUN SELÇUK ÜNİVERSİTESİ (KONYA)/Veteriner Fakültesi
İSMET KOCABIYIK YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ (KKTC-LEFKOŞA)/Veteriner Fakültesi (%50 Burslu)
KUTAY KILINÇ SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ (ISPARTA)/Ziraat Fakültesi/Zootekni
NEJLA YILDIRIM HARRAN ÜNİVERSİTESİ (ŞANLIURFA)/Ziraat Fakültesi/Zootekni
AHMET KORKMAZ OSMANİYE KORKUT ATA ÜNİVERSİTESİ/Mühendislik Fakültesi/Gıda Mühendisliği (İÖ)
EMİNE DİRİK İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ/Mühendislik Fakültesi/Gıda Mühendisliği (%50 Burslu)
FADİME ALVER SELÇUK ÜNİVERSİTESİ (KONYA)/Veteriner Fakültesi
AYŞE SERDAR ERCİYES ÜNİVERSİTESİ (KAYSERİ)/Mühendislik Fakültesi/Gıda Mühendisliği (İÖ)
KÜBRA BAHÇEKAPILI İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ/Mühendislik Fakültesi/Gıda Mühendisliği (%50 Burslu)
TUBA RABİA TOPAL ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ/Mühendislik Fakültesi/Gıda Mühendisliği

KABLOSUZ İNTERNET

ÖĞRENCİ BİLGİ SİSTEMİ

SEMPOZYUMLAR

FOTOĞRAF GALERİSİ

DERS NOTLARI

DÖKÜMANLAR

SOSYAL AKTİVİTE GRUPLARI

SDÜ KULÜPLER

BİLİM TV

RADYO SDÜ

AKTS

İSTATİSTİKLER